ART / Oil paintings / Oil painting 12543475
nr 1254 3475
OIL PAINTING
signed, Engelsk konstnär, landscape. Oil on canvas, 40x60, uppfodrad krackeleringar.
signerad, Engelsk konstnär, Landskap. Olja på duk, 40x60
Condition: uppfodrad krackeleringar
700
SEK 400
Monday May 13 2019
at 20:03:28
400 kr