KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16165006
nr 1616 5006
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 2/25, daterad 82, Slussen. Bildmått: 39x55 cm, yttermått inklusive ram: 56x72 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:43:16
28/4 12:38:55
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén