KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12634108

nr 1263 4108

Akvareller

2 st, Kj Dahlén-Lundgren, signerad. Kust, 42x55 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 juli 2019
kl 20:11:15

1/7 11:24:00 1      Vinnande bud