KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11233005
nr 1123 3005
Akvarell
Wetterström, Stockholms inlopp, signerad. -22 28x43
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 19:39:47
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
700 kr
21 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm