KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14508456

nr 1450 8456

Akvarell

Signerad GA Müller, 1840. Stockholmsmotiv, Fredrikshovs slott, Östermalm. Akvarell, bildmått: 13x20cm, yttermått inklusive ram: 24x32cm

Utrop:

800 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 21 februari 2022
kl 18:34:26

  • Tema
  • 21 feb

Stockholm

Läs mer om Stockholm