KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17515184

nr 1751 5184

Akvarell

Pranas Lapé. Signerad, akvarell, landskap med hus, 30x36 cm, yttermått inklusive ram: 51x56

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 december 2025
kl 18:22:49

13/12 13:45:08 1      Vinnande bud