KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12285514
nr 1228 5514
Lolo Holmqvist
(1920-2004), Sverige
Akvarell, Landskap, signerad, -50,23x18
Lolo Holmqvist, svensk bildkonstnär född 1920, död 2004.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 januari 2019
kl 18:40:59
13/1 22:25:22
Lolo Holmqvist
Läs mer om Lolo Holmqvist