KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17132538

nr 1713 2538

Josefina Holmlund

(1827-1905), Sverige

Fjordlandskap. Signerad, akvarell, 18x25 cm, yttermått inklusive ram: 37x44 cm

Josefina Holmlund, född 1827 i Stockholm, död 1905, svensk målare.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 14 juli 2025
kl 20:57:08

14/7 19:29:24 1      300 kr
14/7 20:52:09 2      Vinnande bud

Josefina Holmlund

Läs mer om Josefina Holmlund