KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9805242
nr 980 5242
Josef Öberg
(1890-1967), Sverige
Akvarell, Josef Öberg (1890-1967), kust, signerad, 1947, 35x45
Josef (Jocke) Öberg, svensk bildkonstnär född 1890, död 1967.
måndag 14 september 2015
kl 19:28:12
Josef Öberg
Läs mer om Josef Öberg