ART / Oil paintings / Oil paintings 13351122

nr 1335 1122

Julia Strömberg

(1851-1920)

one pair, Julia Strömberg (1851-1920). Monogramsignerade -87, landscape with houses, pannå, 32x49,

OIL PAINTINGS, ett par, Julia Strömberg (1851-1920), Monogramsignerade -87, Landskap med hus. Olja på pannå, 32x49 cm

3000

SEK 1600

Monday June 29 2020
at 18:51:37

29/6 18:19:10 1      1.500 kr
29/6 18:20:38 2      Vinnande bud

  • Thema-auction
  • Jun 29

Kvinnliga konstnärer

Read more about Kvinnliga konstnärer