KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848600

nr 1284 8600

Vasili Levi

(1878-1954), Ryssland

Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på pannå, 26x39 cm

Vasili Levi, rysk bildkonstnär född 1878, död 1954.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:07:36

Vasili Levi

Läs mer om Vasili Levi