KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17272002

nr 1727 2002

Oidentifierad konstnär. Skeppsbron. Ej signerad. Olja på pannå, 45x40 cm, yttermått inklusive ram: 53x49 cm

måndag 29 september 2025
kl 19:11:16