KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491011

nr 1349 1011

Oidentifierad konstnär. Signerad, kustmotiv. Olja på duk, 17x29 cm

Utrop:

400 kr

måndag 28 september 2020
kl 18:45:35