KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17223405
nr 1722 3405
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, kustmotiv. Olja på pannå, 16x20 cm, yttermått inklusive ram: 26x30
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 september 2025
kl 18:46:24
5/9 13:10:16