KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488120

nr 1448 8120

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, landskap. Olja på duk, 130x96cm, yttermått inklusive ram: 135x101cm

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 14 februari 2022
kl 20:20:12