KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488120
nr 1448 8120
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, landskap. Olja på duk, 130x96cm, yttermått inklusive ram: 135x101cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:20:12
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)