KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15286449
nr 1528 6449
Anita Fröding
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AF, Landskap. Olja på duk, 80x98 cm, yttermått inklusive ram: 84x103 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:42:05
700 kr
1.000 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr
Anita Fröding
Läs mer om Anita Fröding