KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12968041

nr 1296 8041

Oidentifierad konstnär. Landskap, sent 1800-tal. Ej signerad. Olja på duk, 34x46 cm

Kondition: skadad

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 december 2019
kl 18:54:24

6/12 18:18:40 1      Vinnande bud