KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16353044

nr 1635 3044

signerad Gibson, Landskap. Olja på pannå, 20x35 cm, yttermått inklusive ram: 39x54 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 12 augusti 2024
kl 19:03:26