KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14761004
nr 1476 1004
Robert Thegerström
(1857-1919), Sverige
Oljemålning, Landskap med hus. Signerad. Olja på duk, 46x61 cm, yttermått inklusive ram: 54x70 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:58:25
20/6 20:52:24
Robert Thegerström
Läs mer om Robert Thegerström