KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246081
nr 1424 6081
Olle Rhönnstad
(1931-1988), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 46x54, yttermått inklusive ram: 50x59 cm
Olle Rhönnstad, född 1931 i Arvika, död 1988, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 19:26:36
11/10 19:21:36
Olle Rhönnstad
Läs mer om Olle Rhönnstad