KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803444
nr 1380 3444
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Oljemålning, Signerad, landskap. Olja på duk, 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 58x48 cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 februari 2021
kl 20:06:40
21/2 23:12:52
300 kr
22/2 20:01:40