KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197355
nr 1619 7355
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på duk, 37x63 cm, yttermått inklusive ram: 45x72
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:03:00
500 kr
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger