KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12826187

nr 1282 6187

Jack Prudnik

(f. 1914), USA

Oljemålning, Stadsgården, Stockholm. Signerad. Olja på duk, 27x35 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 20:23:53