KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12144352

nr 1214 4352

Hugo Carlberg (1880-1943), Sverige. Landskap, signerad. Olja på duk, 50x53 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 29 oktober 2018
kl 18:39:02

29/10 17:35:32 1      Vinnande bud