KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16915114
nr 1691 5114
Hans-Erik Eriksson
(1921-1997), Sverige
Oljemålning, Riddarfjärden. Signerad. Olja på pannå, 90x119 cm, yttermått inklusive ram: 99x128 cm
Hans-Erik Eriksson, född 1921 i Stockholm, död 1997, svensk målare.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 31 mars 2025
kl 20:47:59
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
Hans-Erik Eriksson
Läs mer om Hans-Erik Eriksson