KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17188111
nr 1718 8111
Hampe. Signerad, vinterlandskap. Olja på duk, 38x52 cm, yttermått inklusive ram: 50x65
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 20:59:11
22/8 22:37:53
100 kr
25/8 18:38:02