KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16428027

nr 1642 8027

Erik Paulander. Signerad, daterad 1946, Katarina Kyrka. Olja på pannå, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 68x59 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 september 2024
kl 20:04:32

16/9 19:19:00 1      Vinnande bud