KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235361
nr 1423 5361
David Wallin
(1876-1957), Sverige
Oljemålning, Signerad, kust. Olja på pannå, 34x25, yttermått inklusive ram: 49x41 cm
David Wallin, född 1876, död 1957 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:24:37
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
David Wallin
Läs mer om David Wallin