KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12009117
*
nr 1200 9117
Oljemålning
Britt-Louise Kellberg-Nordström (f. 1925), Landskap. Olja på duk, 42x56 cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 augusti 2018
kl 20:06:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/8 13:28:15
1
100 kr
22/8 19:50:11
2
400 kr
26/8 20:29:36
3
300 kr
26/8 20:29:36
2
350 kr (Budbetjänt)
27/8 19:31:21
4
500 kr
27/8 19:35:04
2
500 kr
27/8 19:35:04
4
500 kr (Budbetjänt)
27/8 19:35:32
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: landskap landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
-
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:55
-
8059 Oljemålning
J W Wallander, 1845, Föreställande Daniel Sandell...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:18
-
8047 Oljemålning
Maja Holtermann-Bergh (1899-1993), Sverige. Interi..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:45
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1200 9117
Oljemålning
Britt-Louise Kellberg-Nordström (f. 1925), Landskap. Olja på duk, 42x56 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 augusti 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 21/8 13:28:15 | 1 | 100 kr |
| 22/8 19:50:11 | 2 | 400 kr |
| 26/8 20:29:36 | 3 | 300 kr |
| 26/8 20:29:36 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
| 27/8 19:31:21 | 4 | 500 kr |
| 27/8 19:35:04 | 2 | 500 kr |
| 27/8 19:35:04 | 4 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 27/8 19:35:32 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: landskap landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
-
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:55 -
8059 Oljemålning
J W Wallander, 1845, Föreställande Daniel Sandell...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:18 -
8047 Oljemålning
Maja Holtermann-Bergh (1899-1993), Sverige. Interi..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:45



