KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16937300
nr 1693 7300
Bo Beskow
(1906-1989), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad - 47, landskap. Olja på pannå, 22x27 cm, yttermått inklusive ram: 32x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 14 april 2025
kl 20:01:28
1.000 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Bo Beskow
Läs mer om Bo Beskow