KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307327

nr 1530 7327

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Kustlandskap. Signerad. Olja på duk, 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 51x58 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 27 mars 2023
kl 21:01:19

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg