KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16968051
nr 1696 8051
Ante Karlsson Stig. Signerad, daterad -44, fjällandskap. Olja på duk, 45x63 cm, yttermått inklusive ram: 62x80 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 april 2025
kl 18:39:59
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr