KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11485565
nr 1148 5565
Sven Inge Höglund Demonér
(1935-2008), Sverige
Blandteknik, Sven Inge Höglund (1935-2008), Sverige. Landskap, signerad och daterad -86, akryl och akvarell, 67x93
Utrop:
1.500 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:27:37
4/12 00:43:57
Sven Inge Höglund Demonér
Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér