KONST / Litografier / Färglitografi 5624409
nr 562 4409
Färglitografi
Stockholms inlopp, 1800-tal, 34 x 47
Utrop:
300 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 26 januari 2009
kl 18:47:26
600 kr
550 kr
850 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.800 kr
1.700 kr
6
2.300 kr
2.200 kr
6
2.500 kr