KONST / Oljemålningar / Akryl 15652016

nr 1565 2016

Mathias Kärnlund

(f. 1972), Sverige

Yttersta Tvärgränd, Södermalm, Stockholm. Signerad och daterad -07. Akryl på duk, 90x90 cm, oramad

Mathias Kärnlund, svensk bildkonstnär född 1972.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 25 september 2023
kl 20:33:17

23/9 19:29:37 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 25 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Mathias Kärnlund

Läs mer om Mathias Kärnlund