KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16463420
nr 1646 3420
Ryno Frieberg
(1920-2018), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 53, landskap. Olja på duk, 45x32 cm, yttermått inklusive ram: 57x48 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 september 2024
kl 19:08:35
30/9 15:46:19
Ryno Frieberg
Läs mer om Ryno Frieberg