FURNITURE / Cupboards & Cabinets / HängskÃ¥p 5508560

nr 550 8560

Hängskåp

Lenght: ()

jugend, längd: 106, höjd: 74

Condition: slitage, skador

300

SEK 550

Monday November 3 2008
at 17:45:48

30/10 15:31:23 1      Vinnande bud
3/11 09:08:38 2      500 kr

Jugend