KONST / Litografier / Färglitografi 13978143

nr 1397 8143

Gösta Gustavson

(1931-2008), Sverige

Färglitografi, "Norrbro". Signerad, numrerad 217/300, daterad 1983. Motivet: 59x42 cm, oramat löst blad, bladets mått: 72x52 cm

Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:47:32

Gösta Gustavson

Läs mer om Gösta Gustavson