KONST / Litografier / Färglitografi 13978143
nr 1397 8143
Gösta Gustavson
(1931-2008), Sverige
Färglitografi, "Norrbro". Signerad, numrerad 217/300, daterad 1983. Motivet: 59x42 cm, oramat löst blad, bladets mått: 72x52 cm
Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:47:32
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Gösta Gustavson
Läs mer om Gösta Gustavson