KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14024210
nr 1402 4210
Lars Ahlin. Signerad, västerbron. Olja på duk, 32x45cm, yttermått inklusive ram: 35x48cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 juni 2021
kl 18:21:20
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)