KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15543244

nr 1554 3244

Roland von Rainals

(f. 1927), Sverige

Oljemålningar, 4 st, Roland von Rainals (f. 1927), Kustlandskap. Signerade. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 44-37 - 65-56 cm

Roland von Rainals, svensk målare född i Uddevalla 1927.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 augusti 2023
kl 18:50:50

5/8 10:20:06 1      Vinnande bud

Roland von Rainals

Läs mer om Roland von Rainals