KONST / Litografier / Färglitografi 14806253
*
nr 1480 6253
Färglitografi
Ingrid Nilsson Olsson, Stortorget, Gamla Stan. Signerad, numrerad 85/290. Färglitografi, bildmått: 31x41 cm, yttermått inklusive ram: 50x59 cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 augusti 2022
kl 20:56:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/8 19:36:58
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi gamla stan grafik ingrid nilsson olsson litografi litografier litografiskt blad stockholm stockholmiana stockholmsmotiv stortorget
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16
*
Färglitografi
nr 1480 6253
Färglitografi
Ingrid Nilsson Olsson, Stortorget, Gamla Stan. Signerad, numrerad 85/290. Färglitografi, bildmått: 31x41 cm, yttermått inklusive ram: 50x59 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 augusti 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/8 19:36:58 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi gamla stan grafik ingrid nilsson olsson litografi litografier litografiskt blad stockholm stockholmiana stockholmsmotiv stortorget
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52 -
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16