KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8089211
nr 808 9211
Alfred Vickers, landskap med hus, 1800-tal, signerad, 63x75
Kondition: skadad duk
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 februari 2013
kl 19:34:21
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
700 kr
800 kr