KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15915074
nr 1591 5074
Oidentifierad konstnär. Signerad, landskap. Olja på duk, 45x64 cm, yttermått inklusive ram: 60x80 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 januari 2024
kl 18:10:27
100 kr
150 kr