KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16606078

nr 1660 6078

Göthe Eriksson. Signerad, Kornhamnstorg. Olja på pannå, 38x32 cm, yttermått inklusive ram: 59x53 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 november 2024
kl 19:04:46

25/11 18:17:30 1      Vinnande bud