KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577518

nr 1457 7518

B Lindbom, kustmotiv. Signerad. Olja på pannå, 25x45 cm, yttermått inklusive ram: 34x55 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 mars 2022
kl 19:45:24