KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396330
nr 1539 6330
Anders Palmér (f. 1958), Sverige. Signerad, landskap. Olja på duk, 30x40, oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 8 maj 2023
kl 18:25:53
1.500 kr
2.000 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)