KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15915129
nr 1591 5129
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, CB, landskap. Olja på duk, 88x115 cm, yttermått inklusive ram: 91x118 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 januari 2024
kl 20:36:44
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)