KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12308040
nr 1230 8040
John Nyström, motiv från Drottninggatan 41, signerad, 1915. Olja på duk, 50x34
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 januari 2019
kl 19:05:30
100 kr
250 kr
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm