ART / Oil paintings / Oil painting 10928643
nr 1092 8643
OIL PAINTING
unidentified artist, early 20th century, still life with flowers, signerad Emile, duk, 100x80. Utställd Ekströms, Mässhallen, Kungsträdgården 3, 1940s,
Oidentifierad Konstnär, 1900-talets början, Blomsterstilleben, signerad Emile, duk, 100x80. Utställd Ekströms, Mässhallen, Kungsträdgården 3, 1940-tal
2000
SEK 1000
Monday February 27 2017
at 20:32:31
27/2 18:29:09